Klinické studie

Vážené pacientky,
rádi bychom Vás informovali, že naše centrum je jako jedno z mála v České republice zapojeno do mezinárodních klinických studií zaměřených na výzkum nových léků a léčebných metod. U všech klinických studií máte možnost vyřešit nejen svoje potíže, ale i využít možnosti nadstandardního a bezplatného vyšetření ve větším rozsahu, než běžně umožňuje nás zdravotní systém. Celou dobu budete zdravotně pod maximální možnou kontrolou. U většiny studií je pacientkám poskytována náhrada za cestovné. Léky ve studii jsou samozřejmě zdarma. 

1. Léčba endometriózy

2. Nové možnosti v léčbě myomů


1. Léčba endometriózy

V nejbližších dnech se rozběhne studie na nové možnosti léčby endometriózy. Je určena pro ženy s laparoskopicky potvrzenou endometriózou a klinickými potížemi – středně silné až silné bolesti při menses. 

V případě zájmu o podrobné informace se prosím obraťte na Vašeho ošetřujícího lékaře nebo na koordinátorku klinického hodnocení: Kamila Crhová, tel. +420 724 277 964, e-mail: crhova@g-centrum.cz.

2. Nové možnosti léčby myomů

Trápí Vás silné menstruační krvácení kvůli děložním myomům? 
Byl vám diagnostikován děložní myom větší než 3 cm? 
Je vám více než 18 let? 
Obáváte se invazivního řešení?
Nejste v přechodu?
Chcete se dozvědět informace ohledně nových možností jejich léčby? 
Potom se prosím obraťte na Vašeho ošetřujícího lékaře nebo na koordinátorku klinického hodnocení: Kamila Crhová, tel. +420 724 277 964, e-mail: crhova@g-centrum.cz.