PO-PÁ8:00 - 20:00 (PÁ 14:00)RECEPCE+420 585 234 444RECEPCE@g-centrum.czNáš Facebook

Estetická gynekologie

Spektrum poskytovaných služeb


Estetická gynekologie slouží k řešení zdravotních problémů, ale jak již z názvu vyplývá, řeší i estetické nedostatky zevního genitálu ženy. V poslední době stejně jako v celé operační medicíně, je tendence přesunout maximální množství výkonů do oblasti minimálně invazivních zákroků nebo přímo se invazi vyhnout. Před 3 lety jsme začali jako druzí v Česku používat erbiový laser FOTONA /video o přístroji najdete ZDE/ k vaginálním rejuvenacím a neinvazivnímu řešení lehké a střední stresové inkontinence. Při stoupajícím zájmu o chirurgické korekce zevního genitálu jsme se rozhodli pro naše centrum zakoupit přístroj PROTÉGE INTIMA, který doplňuje portfolio zákroků v oblasti estetické gynekologie a který přináší možnosti modelace a zpevnění ženského zevního genitálu bez chirurgického zásahu.


 • Vaginální rejuvenace (erbiový laser Fotona)
 • Modelace a zpevnění zevního genitálu (Protégé Intima)
Vaginální rejuvenace (erbiový laser Fotona)

Laserový paprsek vyvolá novotvorbu kolagenu v oblasti poševní stěny a na fasciích a způsobí zpevnění a stažení poševních stěn. Napraví se tím jejich uvolnění, které mohlo vzniknout zejména roztažením během porodu, a které často vyústí až v inkontinenci. Oba problémy zákrok řeší. První pozitivní změny na sobě ucítíte už týden po zákroku, výsledný efekt se dostaví během 1 – 3 měsíců.Samotný zákrok provádíme v gynekologické ambulanci a netrvá déle než 20 minut. Domů odcházíte po svých a není třeba, abyste vynechala své obvyklé aktivity nebo práci.

Výhody

Zákrok je jednoduchý a rychlý – stačí jedna 20 –ti minutová návštěva.

Žádná operace – zákrok je prováděn v gynekologické ambulanci laserem FOTONA.

Okamžité zlepšení – výsledky se dostaví během 1-3 měsíce, první změny ucítíte již po týdnu.

Efekt bez komplikací – léčba nemá žádné vedlejší účinky ani komplikace

Garance spokojenosti – 97% pacientek je se zákrokem velmi spokojeno a říká, že pozitivně změnil jejich život.

Více informací

Chcete-li se o metodě a nejčastějších dotazech na toto téma dozvědět více, navštivte web www.omlazenipochvy.cz nebo se podívejte na video, který jsme ve spolupráci natočili s paní Jitkou Asterovou.

Video vizualizace průběhu ošetření ZDE. Případně si přečtěte článek na téma rejuvenace pochvy.

Kontakty

Dotazy a objednávky směřujte na vedoucího lékaře MUDr. Aleše Skřivánka tel. +420 585 234 444 nebo e-mail skrivanek@g-centrum.cz.

Cena zákroku: 13.500,-

Informovaný souhlas ke stažení ZDE

Modelace a zpevnění zevního genitálu (Protégé Intima)

Oštření přístrojem PROTÉGÉ INTIMA je ideální pro ženy, které trápí ztráta elasticity a pevnosti poševního vchodu po porodu či vlivem stárnutí nebo které nejsou spokojeny se vzhledem svých intimních partií (zevního genitálu, oblasti malých a velkých stydkých pysků).

Popis

Využívá synergický efekt monopolární radiofrekvence a vysokofrekvenčního ultrazvuku. Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně v ošetřované oblasti dochází k výraznému nárůstu produkce fibroblastů a tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken. V důsledku podpory neokolageneze se zvyšuje pružnost a elasticita tkáně velkých a malých stydkých pysků (labia majora a labia minora). Intenzivní lokální prohřátí poševního vchodu zlepšuje průtok krve a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje sexuální uspokojení. Ošetření je zcela neinvazivní, pacientka necítí žádný diskomfort. Není nutné používat žádná anestetika a s terapií není spojená žádná rekonvalescence.

PROTÉGÉ INTIMA nabízí jako jediná neinvazivní alternativu pro ty pacientky, které uvažují o chirurgické úpravě zevního genitálu. Cílovou skupinou nejsou jen ženy, které touží jen po estetickém efektu, ale i ženy s jinými indikacemi např.: asymetrická hypertrofie labia, jizvy po episiotomii či kondylomatech, vulvodynie a jiné …

Co nabízí:

 • zlepšení pevnosti a elasticity intimních partií
 • odstraňuje estetické nedostatky zevních rodidel
 • zvyšuje sexuální prožitek

Výhody:

 • zákrok je neinvazivní
 • rychlý a bezbolestný

Často kladené otázky

1) Jsou nějaká omezení, kdy nelze ošetření s PROTÉGE INTIMA podstoupit?

Ošetření metodou PROTÉGE INTIMA by neměla podstoupit žena s akutně probíhajícím onemocnění, např. záněty na kůži, výsev genitálního herpesu apod. Ošetření nelze provádět v případě:

 • přítomnosti velkých kovových implantátů v těle
 • první a druhý den menstruace
 • s akutními záněty
 • v těhotenství a při kojení
 • trpí-li žena pohlavní chorobou
 • byla-li u ošetřované diagnostikována maniodeprese

2) Kolik sezení se doporučuje podstoupit, aby byl výsledek neinvazivní „labioplastiky“ co nejlepší a kdy lze výsledek očekávat?

Je doporučeno prodělat alespoň 3, lépe 4 ošetření, nejlépe po týdnu. Určitý efekt je až překvapivě okamžitý, ale s ohledem k dlouhodobosti výsledku jsou vhodná opakovaná ošetření.

3) Jak přesně probíhá ošetření s PROTÉGE INTIMA?

Zákrok probíhá v několika fázích, odděleně jsou ošetřena velká a malá labia na obou stranách, tedy izolovaně malé a velké stydké pysky a dále oblast vchodu poševního proti hrázi.

4) Čeho lze pomocí PROTÉGE INTIMA docílit?

Podporou prokrvení, zlepšení výživy a podporou přirozené novotvorby kolagenu a řetězením kolagenu stávajícího dojde ke zpevnění struktur zevního genitálu. Příjemným bonusem je zvýšení sexuálního libida.

5) Pro koho je neinvazivní „labioplastika“ pomocí Protége Intima vhodná?

Pro všechny ženy, které nejsou spokojeny se vzhledem zevního genitálu. Včetně těch, které například delší dobu uvažují o labioplastice (chirurgické úpravě zejména malých stydkých pysků), ale na invazivní zákrok nesebraly odvahu nebo chtějí zkusit neinvasivní alternativu.

Cena

Jedno ošetření stojí na našem pracovišti 3 000 Kč, doporoučena jsou 3-4 ošetření, jejichž efekt rok a půl až dva přetrvává.

Při platbě 4 ošetření je celková cena 9 900,- (jedno ošetření stojí tedy 2 475 Kč).

Kontakty

Dotazy a objednávky směřujte na vedoucího lékaře MUDr. Aleše Skřivánka tel. +420 585 234 444 nebo e-mail skrivanek@g-centrum.cz.

Informovaný souhlas ke stažení ZDEKontakty

Dotazy a objednávky směřujte na vedoucího lékaře MUDr. Aleše Skřivánka tel. +420 585 234 444 nebo e-mail skrivanek@g-centrum.cz.


LékařiOficiální výukové pracoviště Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci

Sdružení
Pinokio

Pracoviště je certifikováno dle ISO 9001:2015 – CZ / EN
Certifikát kvality a bezpečí CZ

© 2008 – 2021 | G-CENTRUM Olomouc s.r.o. | info@g-centrum.cz

Rolovat nahoru